• Vítejte v Prorecords

  www.prorecords.cz

  Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords, Na webu najdete nejen nabídku jednotlivých hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit, ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu.

 • Rozhlasové spoty

  PRORECORDS

  Studio má letité zkušenosti s výrobou zvukové grafiky. Autorsky složené jingly, podkresy, znělky apod. Ukázky najdete zde

  Ukázky

 • Obraz a zvuk

  PRORECORDS

  Střih zvuku k výslednému obrazu. Mastering a výsledný mix. Studio disponuje profesionálním obrazovým vybavením.

 • Televizní podkres

  PRORECORDS

  Výroba zvukového podkresu k obrazu. Výsledný mix a mastering hudby k televizním pořadům. Střih hudby podle obrazového zadání.

 • Reklamní spoty

  PRORECORDS

  Výroba profesionálních rádiových spotů. Výběr ze zkušených speakerů. Autorské složení hudby k spotu. Na dodaný obraz, zvuková výroba televizní reklamy. Ukázky najdete zde.

  Ukázky

Nabízíme

Studio nabízí veškerý hudební a zvukový servis. Výrobu reklamních spotů. Textace spotu, výběr hudby z rozsáhlé knihovny, skladba znělky podkresu na míru , výběr a doporučení hlasu. Váš song od A až po Z. Na základě byť amatérské demo nahrávky natočení, aranžmá, zpěv sólový nebo sbory pro vaši skladbu. Závěrečný mix a mástering. Výsledný mix. Z vašeho již natocěného alba, nebo byť jen jedné písně a dodaných podkladů, audio stop. Vše opětně opatřeno závěrečným másteringem. Autorská hudba. Pro reklamní účely, pro potřeby vaší firmy, hudební razítka, televizní zňelky a podobně. 

Jingles, zňelky. Prorecords se již dlouhál léta zabývá skladbou a aranžováním hudební televizní a rozhlasovou grafikou. Na míru vaší stanici vytvoříme kompletní obal obsahující znělky zpravodajství, identifikace stanice, znělky jingles pořadů, podkresy, bedy, hudební sestřihy. Mástering. Vaše album, nahrávka, jakýmkoliv hudební záznam zpracujeme a připravíme pro rozhlasové a televizní vysílání, příprava pro výrobu CD, DVD. Obraz vs Zvuk. Výsledný zvukový mix vašeho živého záznamu koncertu, střih zvuku dle obrazového zadání, postsinchron obrazu. Zvuková příprava DVD pro výrobu včetně másteringu. Ozvučení vámi dodaného televizního materíalu...atd

Mluvené slovo. Nahrání, střih, výsledný mix, na základě vašich potřeb opatření ruchem. Vše pro vaší audio knihu, mluvený rozhlasový pořad a podobně. Namluvení krátkých mluvených informací kupříkaldu povelů pro zabezpečovací systémy, výtahy a podobně. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně výroby a zpracování zvuku vaší zakázky a nebo teprve rodící se představy, napište. Ozvu se osobně a vše probereme tak aby jsem vám vyšel vstříc stran výroby, ale i finanční stránky věci. 

Ať se plní vaše hudební představy a na spolupráci se těší 

Martin Hájek