• Vítejte v Prorecords

  www.prorecords.cz

  Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords, Na webu najdete nejen nabídku jednotlivých hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit, ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu.

 • Rozhlasové spoty

  PRORECORDS

  Studio má letité zkušenosti s výrobou zvukové grafiky. Autorsky složené jingly, podkresy, znělky apod. Ukázky najdete zde

  Ukázky

 • Obraz a zvuk

  PRORECORDS

  Střih zvuku k výslednému obrazu. Mastering a výsledný mix. Studio disponuje profesionálním obrazovým vybavením.

 • Televizní podkres

  PRORECORDS

  Výroba zvukového podkresu k obrazu. Výsledný mix a mastering hudby k televizním pořadům. Střih hudby podle obrazového zadání.

 • Reklamní spoty

  PRORECORDS

  Výroba profesionálních rádiových spotů. Výběr ze zkušených speakerů. Autorské složení hudby k spotu. Na dodaný obraz, zvuková výroba televizní reklamy. Ukázky najdete zde.

  Ukázky

Mikrofonní předzesilovač

v .

Rozhodl jsem se vyzkoušet ve studiu další mašinku. Neni to nic převratného ani nového. Ale stojí za zmínku. Mnohdy člověk stojí před rozhodnutím, jak naložit s mikrofony a zvukem který z nich leze. I já jsem stál před rozhodnutím co udělat se surovým zvukem přímo (píchnutého) mikrofonu do pultu a následně do počítače. Nabízí se řešení pořídit mikrofonní preamp a nebo ještě dál, mokrofonní a zároveň i nástrojový předzesilovač, který můžete nadále použít i jako předzesilovač, třeba pro kytaru. 

Tohle nabízí výrobce Art a Luthere.

Art Voice Channel vyšel už v roce 2008 a rozšiřuje možnosti bratrských VLA a Pro Channel. Jedná se o diskrétní Class A mikrofonní a nástrojový předzesilovač doplněný lampovým stupněm a  který nadále  disponuje parametrickým equalizérem který nabízí čtyři pásma korekcí se zdvyhem +/- 12 dB a dynamickou úpravou signálu. Nechybí fantomové napájení a dnes zcela běžná plynulá regulace vstupní impedance. Výstupů má tento stroječek celou hromadu. Digitální výstupy nabízí S/PDIF, AES/EBU a ADAT/TOS link v 16 a 24 bitch a 44.1 až 192 kHz. USB rozhraní, Word Clock In a Thru  a nebo třeba inzert a možnost připojení analogového eff procesoru, nebo zapojení jakéhokoliv zařízení a převedení signálu do digitální podoby. Tak to byla spíše data. Musím říct ,že jde o poměrně dobré zařízení hlavně ze strany poměru výkonu a ceny. dostanete víc, nežli zaplatíte. ale pozor! stejně jako u jiných krabiček i tato varuje. Díky mnoha možnostem nastavení toho lze taky hodně pokazit. Čím více( kroutítek), tím je třeba větší citlivosti v nastavení jednotlivých parametrů.  

Art Voice Channel mají v podstatě ihned na kytary.cz