• Vítejte v Prorecords

  www.prorecords.cz

  Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords, Na webu najdete nejen nabídku jednotlivých hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit, ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu.

 • Rozhlasové spoty

  PRORECORDS

  Studio má letité zkušenosti s výrobou zvukové grafiky. Autorsky složené jingly, podkresy, znělky apod. Ukázky najdete zde

  Ukázky

 • Obraz a zvuk

  PRORECORDS

  Střih zvuku k výslednému obrazu. Mastering a výsledný mix. Studio disponuje profesionálním obrazovým vybavením.

 • Televizní podkres

  PRORECORDS

  Výroba zvukového podkresu k obrazu. Výsledný mix a mastering hudby k televizním pořadům. Střih hudby podle obrazového zadání.

 • Reklamní spoty

  PRORECORDS

  Výroba profesionálních rádiových spotů. Výběr ze zkušených speakerů. Autorské složení hudby k spotu. Na dodaný obraz, zvuková výroba televizní reklamy. Ukázky najdete zde.

  Ukázky

Native Instruments

v .

Native Instruments

Na začátku roku jsem se rozhodl poněkud upgradeovat softwaerovou výbavu studia. Už kdysi jsem se setkal s balíkem pluginů a prográmků na výrobu muziky pod názvem Native komplete. Je to už dlouho a tenkrát měla tahle krabice tuším pořadové číslo 6. S Native jsem pak prošel ještě pár prográmku, ale už jsem je moc nepoužíval. Po čase, kdy se člověk tak trochu ve vlnách věnuje třeba více pluginům na mástering, pak pořizuje nový preamp jsem se zase vrátil ke zvukům a zjistil, že tenhle balík je v současnosti nezbytnou součástí vybavení studia. Po zakoupení mě samotná instalace, která je na přiložením disku, sice trvala asi 6,5 hodiny a následný upgrade z netu asi 3,5 hodiny, ale obsah opravdu překvapil. Nesčetně nástrojů které použijete k taneční hudbě, akustických k popu a nebo celá řada nástrojů k výrobě filmové muziky. Skutečně tisíce možností použití samplů, syntéz a mnoho efektů a pluginů. Je to inspirativní a to potřebuje každý producent. Od té doby co mám Native Komplete odpovídám na otázku, kdy dneska přijdeš domu? “ Dneska přijdu až zítra” Je s čím si hrát…

Martin