• Vítejte v Prorecords

  www.prorecords.cz

  Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords, Na webu najdete nejen nabídku jednotlivých hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit, ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu.

 • Rozhlasové spoty

  PRORECORDS

  Studio má letité zkušenosti s výrobou zvukové grafiky. Autorsky složené jingly, podkresy, znělky apod. Ukázky najdete zde

  Ukázky

 • Obraz a zvuk

  PRORECORDS

  Střih zvuku k výslednému obrazu. Mastering a výsledný mix. Studio disponuje profesionálním obrazovým vybavením.

 • Televizní podkres

  PRORECORDS

  Výroba zvukového podkresu k obrazu. Výsledný mix a mastering hudby k televizním pořadům. Střih hudby podle obrazového zadání.

 • Reklamní spoty

  PRORECORDS

  Výroba profesionálních rádiových spotů. Výběr ze zkušených speakerů. Autorské složení hudby k spotu. Na dodaný obraz, zvuková výroba televizní reklamy. Ukázky najdete zde.

  Ukázky

Omnisphere 2

v .

Omnisphere 2

Další synthesizer Instrument co stojí za to. Už jednička byla hodně dobrá a tady se firma Spectrasonic předvedla. V minulém roce vydala druhé pokračování virtuálního nástroje Omnisphere. Vypisovat ,co nového přináší druhé pokračování tohoto nástroje, je zbytečné. Na stránkách spectrasonic lze přehledně najít všechno. Mě chvilku trvalo nežli jsem si zvykl na lehce pozměněné hledání a třídění zvuků, ale za chvilku jsem měl nástroj pod kontrolou. Zvuk je precizní a ve výběru najdete všechno. Přes plochy, kytary, piána až po psychedelické zvuky u kterých jsem přemýšlel, jestli si nemám otevřít láhev něčeho ostřejšího..:-) Ne, bez dlouhých řečí…Nabušená banka zvuků, 25 nových efektů, nové filtry, nový arpeggiator a další a další. Novinkou je taky instalace dodávaná na flash disku. Vypadá to jako o něco tlustší kreditní karta a když jí zasunete do počítače, tak vám to umožní vstup na stránky, kde pak nějakou dobu trávíte stahováním celé instalace. Pak se jen zaregistrovat a frčíte světem zvuků jak na dálnici (nemyslím teď D1, spíš 4 proudovku před Mnichovem..:-) )

Martin