• Vítejte v Prorecords

  www.prorecords.cz

  Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords, Na webu najdete nejen nabídku jednotlivých hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit, ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu.

 • Rozhlasové spoty

  PRORECORDS

  Studio má letité zkušenosti s výrobou zvukové grafiky. Autorsky složené jingly, podkresy, znělky apod. Ukázky najdete zde

  Ukázky

 • Obraz a zvuk

  PRORECORDS

  Střih zvuku k výslednému obrazu. Mastering a výsledný mix. Studio disponuje profesionálním obrazovým vybavením.

 • Televizní podkres

  PRORECORDS

  Výroba zvukového podkresu k obrazu. Výsledný mix a mastering hudby k televizním pořadům. Střih hudby podle obrazového zadání.

 • Reklamní spoty

  PRORECORDS

  Výroba profesionálních rádiových spotů. Výběr ze zkušených speakerů. Autorské složení hudby k spotu. Na dodaný obraz, zvuková výroba televizní reklamy. Ukázky najdete zde.

  Ukázky

Vítejte

v .

Vítejte na oficiálních stránkách nahrávacího studia Prorecords,

Na webu najdete nejen nabídku jednotlivích hudebních, produkčních a postprodukčních služeb, které jsem pro vás schopen zajistit,ale také ukázky prací dříve realizovaných ve studiu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro bližší informace. 

Studio Prorecords má více nežli 18 letou historii. Původně a postupně dvě menší studia nahradily současné prostory, které nabízí nejen komfort ze strany prostředí, ale a to především stran technického vybavení a hudebního zázemí. Studio se přestěhovalo na okraj Prahy a díky klidnému prostředí a dopravní dostupnosti nabízí pohodovou práci.

Martin Hájek