O STUDIU

Studio  Prorecords vzniklo v roce 1998. Pod původním názvem Digital Studio získávalo své první zakázky. Behem své existence změnilo 2x své působiště z důvodů požadavků na větší prostory. Od roku 2008 sídlí na východním okraji Prahy. Díky současné poloze, vybavenosti, velikosti režie a nahrávací místnosti je schopno vyhovět i početnějším kapelám, sborům. Studio si zakladá na držení zvukových trendů se zahraničními produkcemi. Tomu odpovídá i moderní vybavení jak hardwarové, tak softwarové. K dispozici jsou různé druhy mikrofonů a preampů renomovaných firem. Totéž platí pro hardwarový mastering, kde používáme moderní lampové kompresory a ekvalizéry, ale i hudební část zvukových modulů. 

Zásadním faktorem pro studio je kvalita, nikoliv kvantita. Nepracuji tvz "na koleni", a každá nahrávka potřebuje svůj čas. Opravdu není reálné natočit album za pár dní a složit píseň za hodinu, pokud se má dostavit výsledek. 

Za léta fungování studia jsem získal velice mnoho zkušenností v celé škále této oblasti. Přesto, že pracuji převážně s kolegy profesionály, není třeba se obávat obrátit se na mě i když jste v této branži teprve nováčkem.